بسته نرم افزارهای آندروید ۲۰۱۳

آندروید نام سیستم عاملی است که بروی دستگاه های مختلف نصب می شود و از برنامه هایی که برای این گونه سیستم عامل نوشته شده است استفاده می کند. تا به حال به گفته خود سایت Androind.com چیزی حدود ۶۰۰،۰۰۰ برنامه کاربردی برای آندروید نوشته شده است. گوشی های پیشرفته و تبلت یا لوح هایی وجود دارند که از این سیستم عامل استفاده می کنند. پس شما هم باید از برنامه های کاربردی مختص همین سیستم عامل استفاده کنید. ولی از کجا باید این برنامه های آندروید را پیدا کرد؟ یکی ازاین راهها استفاده از بسته های کامل نرم افزاری است که در اینجا یک نمونه آن یعنی بسته نرم افزارهای آندروید ۲۰۱۳ را معرفی می کنیم.

بسته نرم افزارهای آندروید 2013

بسته نرم افزارهای آندروید ۲۰۱۳

نرم افزارهای مختلفی برای گوشی های هوشمند یا تبلت یا نوت بوک های شما که از آندروید استفاده می کنند، وجود دارد که هر کدام از آنها کارایی بسیار پیشرفته ای دارند. همانطور که خود آندروید هوشمند است، برنامه هایی که بروی آن نصب می شوند، امکانات بسیار زیادی دارند که شما با نصب آنها می توانید از آنها استفاده نمایید.

در بسته نرم افزارهای آندروید ۲۰۱۳ صدها نرم افزار برای آندروید شما در ۲ عدد DVD جمع آوری شده است که کار شما را برای پیدا کردن برنامه های مورد نظر شما بسیار سهل کرده است. فقط کافی است که از درون این DVD ها برنامه های خود را که در پرونده راهنما وجود دارد، پیدا کرده و آن را بروی گوشی یا تبلت آندروید خود نصب نمایید. بدین ترتیب در کوتاه ترین زمان ممکن شما توانستید، از امکانات نرم افزار مورد نظر استفاده کنید.

در این بسته علاوه بر برنامه های کاربردی مختلف برای آب و هوا، کارهای نوشتاری، تقویم، کتابخوان و کتابساز و … بازی های مختلفی هم قرار داده شده است که می توانید از اوقات خود لذت ببرید. البته بهتر است که از اوقات خود بهینه لذت ببرید و آن را هدف ندهید. بعلاوه در این بسته ابزارک هایی هم وجود دارد که کارایی وسیله هوشمند آندروید شما را بالا می برد. این محصول با گوشی های هوشمند ارایه شده از شرکت های HTC ،Samsung ،Sony ،SonyEricsson ،Motorola و تمامی تبلت های آندرویدی سازگار می باشد.

برای تهیه بسته نرم افزارهای آندروید ۲۰۱۳ می توانید بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از دریافت محصول درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۱۲،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *