بسته فیلم آموزشی طراحی پوسته وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که به کمک آن می توان وبلاگ ها و وبسایت های بسیار کارایی را ساخت. اما برای ساخت و تعیین ظاهر سایت یا وبلاگ، باید از قالب های وردپرس استفاده کنید. در اینترنت شما بارها دیده اید که سایت های مختلف اقدام به فروش و یا حتی دانلود رایگان قالب های وردپرس می کنند. اینجاست که شما می توانید از قالب های ساخته شده، چه رایگان و چه پولی برای سایت وردپرسی خود استفاده کنید. ولی شاید خواسته باشید که این قالب را خودتان طراحی کنید. یعنی ظاهر سایت خودتان را با استفاده از قالب اختصاصی طراحی شده بدست خودتان سامان دهید. اینجاست که باید آموزش طراحی پوسته وردپرس را ببینید.

بسته فیلم آموزشی طراحی پوسته وردپرس

بسته فیلم آموزشی طراحی پوسته وردپرس

پس اگر میخواهید برای سایت یا ویلاگ خود یک قالب اختصاصی و زیبا داشته باشید، بهترین کار این است که خودتان دست به کار شده و سلیقه خودتان را در طراحی قالب بکار ببندید. به شما توصیه می کنیم که با استفاده از فیلم های آموزشی کار خود ر تسهیل کنید. مثلاً بسته فیلم آموزشی طراحی پوسته وردپرس یکی از این بسته های آموزشی کامل در زمینه طراحی قالب سایت وردپرس که با راحتی می توانید درون موجود در این بسته را که به صورت فیلم است را دنبال نموده و پس از دیدن هر قسمت، کار عملی خود را شروع کنید.

این مجموعه محصول شرکت Lynda است که یکی از بهترین شرکتها در زمینه آموزش های چندرسانه ای است. نام اصلی این محصول Creating and Editing Custom Themes  می باشد، که شما با تهیه این کالا، بسته کامل فیلم های آموزشی ساخت قالب وردپرس ساخته شده بوسیله شرکت لیندا را در اختیار خواهید داشت. این مجموعه درون یک حلقه CD است که مجموعاً شامل ۴ ساعت ۲۸ دقیقه فیلم می باشد. زبان این فیلم ها به زبان انگلیسی ساده و روان است که براحتی می توانید حتی با دنبال کردن کارهای انجام شده در فیلم ها، طراحی قالب وردپرس را بیاموزید.

طراحی پوسته ورپرس با محصول آموزشی شرکت Lynda با بهترین کیفیت و سرعت بالای یادگیری

در زیر به صورت فهرست وار به شما سر فصل های این بسته آموزشی نشان داده خواهد شد:

آموزش برخی از مقدمات طراحی سایت و قالب سایت شامل ۲ درس
آموزش چگونگی طرح ریزی برای شروع نمودن فرآیند ساخت قالب های WordPress شامل ۵ درس
آموزش تبدیل نمودن طرح های گرافیکی ساخته شده در نرم افزار Adobe Photoshop به فایل های HTML و CSS شامل ۹ درس
آموزش ساخت قالب های وردپرس شامل ۱۸ درس
آموزش برخی از موارد پیشرفته در رابطه با قالب های وردپرس شامل ۵ درس

همانطور که می بینید، تمامی این میاحث از مقدمات امر شروع شده و در دروس انتهایی با اصول پیشرفته کار آشنا می شوید. بدین صورت پس از گذراندن این دوره به سادگی می توانید یک قالب زیبا و بهینه برای سایت یا وبلاگ وردپرسی خود طراحی کنید و از آن لذت ببرید.

مشخصات ریزتر مجموعه فیلم آموزشی طراحی پوسته وردپرس:

زبان آموزش‌ها انگلیسی روان و ساده
دارای آموزش های ویدیویی و دسته بندی شده
ارائه شده بر روی ۱ حلقه CD به همراه فایل های تمرینی
مدت زمان آموزش ۴ ساعت و ۲۸ دقیقه
محصول موسسه آموزشی لیندا (Lynda)
شماره مجوز : ۱۵۵/۸۷۹۰۰

برای خرید فیلم آموزشی طراحی و ساخت پوسته وردپرس به صورت محصول اصل (اورجینال)، می توانید، بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از دریافت محصول درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۳،۹۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *