بسته آیکن های سه بعدی متحرک

خیلی از اوقات پیش می‌آید که از نماد های مختلف یا آیکن ها در کارمان استفاده کنیم. اینکه کار ما چیست، می‌توانیم از آیکن های مختلفی استفاده کنیم. اگر طراح وب هستید، اگر گرافیست هستید، و یا کارهای گرافیکی انجام می‌دهید، و یا اگر برنامه نویس هستید، حتماً در یک جایی از کارتان نیاز خواهید داشت که از تصاویری موسوم به آیکن استفاده کنید که معمولاً این تصاویر با فرمت Gif هستند که دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. در این نوشته به شما بسته آیکن هاب سه بعدی متحرک گیف انیمیشن را معرفی می‌کنیم.

بسته آیکن های سه بعدی متحرک

بسته آیکن های سه بعدی متحرک

برای اطلاعات تکمیلی در مورد بسته آیکن های سه بعدی به ادامه نوشته مراجعه نمایید.

بسته ای که قصد معرفی آن را به شما داریم، حاوی ۵۰۰۰ تصاویر متحرک یا آیکن های GIF هستند که برای طراحان وب، برنامه نویسان وگرافیست ها بسیار پرکاربرد می‌باشد. خیلی از اوقات نیاز دارید به عنوان یک برنامه نویس، از نماد های مختلف و متناسب کار خود استفاده کنید. که باید یا خودتان دست به کار شده و یک نماد را بسازید و یا از نماد ها و آیکن های آماده استفاد کرده که در این میان بسته های آماده مختلفی برای این کار وجود دارد.

اگر در حال فعالیت در زمینه طراحی وب هستید، حتماً می‌دانید که گرافیک وب از عوامل تاثیرگذار بروی کیفیت کار شماست. پس باید از تصاویر خود و عالی و با کیفیت استفاده کنید. اینجا هم شما یا باید خودتان یک آیکن را طراحی کنید و یا از بسته های آماده آیکن ها مخصوصاً نوع سه بعدی آنها استفاده کنید.

گرافیست ها هم که خود دستی در کار دارند و با طراحی این گونه آیکن ها مخصوصاً از نوع سه بعدی آن، آشنا هستند و میدانند که این گونه تصاویر متحرک که با فرمت Gif هستند جگونه ساخته می‎شوند. ولی باز هم شاید برای این افراد یک منبع ایده گیرانه فکر خوبی باشد که باز بسته های آماده کمک شایانی به این افراد می‌کند.

خوب تصاویر Gif که به فارسی به آنها تصاویر متحرک یا گیف هم گفته می‌شود، عکس هایی هستند که با این که می‌توانند به شکل متحرک باشند، ولی از حجم پاییینی برخوردارند. به همین دلیل هم است که از آنها در صفحات وب و برنامه های کاربردی مختلف استفاده می‌شود. خیلی از اوقات شده که برای این که وبلاگ خود را شکیل تر کنید، از این تصاویر در قسمت های مختلف آن استفاده کردید، که نوع جدید آنها آیکن های سه بعدی است.

اگر فکر می کنید که این بسته آیکن های سه بعدی متحرک به کار شما می آید، می توانید به صورت اینترنتی سفارش دهید تا ظرف کوتاه ترین مدت زمان به دست شما برسد و پس از آن اقدام به دادن هزینه آن کنید. پس بروی دکمه خرید کلیک کنید. ای محصول دارای مجوز های زیر است:

شماره مجوز: ۱۵۵/۹۸۳۲
شماره ثبت: ۵۲۵۰۴

قیمت : ۵،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *