بسته آموزش چندرسانه ای Visual Basic 6

یادگیری زبان های برنامه نویسی یکی از ضروریاتی است که هر فردی که تخصصش در زمینه رایانه است، که باید داشته باشد. از اولیه ترین زبان هایی که هر کسی می تواند یاد بگیرید، ویژوال بیسیک است. با استفاده از این زبان، شما برنامه های مختلفی را می توانید برنامه نویسی کرده و بروی رایانه خود به اجرا درآورید. بسته آموزش چندرسانه ای Visual Basic 6 به شما کمک می کند که در زمانی اندک، ویژوال بیسیک را بیاموزید، مخصوصاً اگر قبل از آن هیچ زبان برنامه نویسی را هم یاد نداشته اید.

بسته آموزش چندرسانه ای Visual Basic 6

بسته آموزش چندرسانه ای Visual Basic 6

بسیاری از افرادی که در رشته کامپیوتر در حال درس خواندن هستند، اولی زبانی را که می آموزند، Visual Basic است. این زبان ای پایه ای ترین و ساده ترین زبان های برنامه نویسی با رایانه است. شما با دارا بودن مهارت برنامه نویسی با ویژوال بیسیک بسیاری از پروژه های نرم افزاری خود را می توانید به مرحله ظهور برسانید.

یادگیری Visual Basic 6 را به صورت چندرسانه ای با این بسته تجربه کنید.

اما برای یادگیری این زبان برنامه نویسی یعنی Visual Basic خیلی از افراد دچار سردرگمی می شوند و نمی دانند که از کجا باید شروع کرد. به همین دلیل ما به شما بسته آموزش چندرسانه ای Visual Basic 6 را پیشنهاد می کنیم که با استفاده از آن به راحتی می توانید ویژوال بیسیک را بیاموزید و از آن در جهت انجام پروژه های خود استفاده کنید.

مباحث آموزشی در این بسته، به صورت چندرسانه ای خدمت شما تحویل داده خواهد شد. بدین معنی که با دخالت دادن حداکثری حس های شما، کمک می کند تا راحتتر برنامه نویسی ویژوال بیسیک را بیاموزید.

بسته آموزش چندرسانه ای Visual Basic 6 برای کار در دانشگاه ها و هنرستان های علوم رایانه کارا است (کاملاً اورجینال/اصل) و اگر به فکر ترفیع سطح برنامه نویسی خود با استفاده از Visual basic هستید به شما پیشنهاد می کنیم که این محصول را از دست ندهید.

برای خریداری بسته آموزش چندرسانه ای Visual Basic 6 می توانید بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل یا محل کار، مبلغ آن ارا به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۴،۸۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *