بسته آموزش نقاشی به سبک پاستل

نقاشی پاستیل از رشته های زیبای نقاشی است که به آن نقاشی به سبک پاستل هم گفته می شود. نقاشی های کشیده شده با استفاده از ابزار پاستیل، بسیار زیبا و طبیعی به نظر می آیند و این به دلیل ظاهر تقریباً برچسبته کار نسبت به دیگر سبک های نقاشی است. بسته آموزش نقاشی به سبک پاستل حاوی آموزش های چندرسانه ای برای آنهایی است که می خواهند این سبک از نقاشی را یاد بگیرند و خود اقدام به ساخت اینگونه سبک ها کنند.

بسته آموزش نقاشی به سبک پاستل

بسته آموزش نقاشی به سبک پاستل

ابزار مورد نظر برای کشیدن نقاشی پاستل معمولاً وسیله به شکل قلم است که به آن پاستل گفته می شود که به فارسی به مداد شمعی هم معروف است. این پاستل شامل رنگریزه و ماده چسبنده است که کل مواد را به شکل یک استوانه نگه دارد.

آموزش نقاشی به سبک پاستل را با فیلم های کاملاً مفهومی استاد عباس بهنیا بیاموزید.

در این بسته آموزشی از سایت خرید اینترنتی، استاد عباس بهنیا شما را راهنمایی می کند تا از هیچ برای خود یک طرح بسیار زیبا با پاستل طراحی کنید و آن را به مرحله ظهور برسانید. در ابتدا با یک مقدمه و معرفی ابزارها کار شروع می شود تا یک ذهنیتی از نقاشی به سبک پاستل داشته باشید. سپس اجرای طبیعت بی جان با تکنیک پاستل در چند مرحله در قسمتی از این مجموعه قرار دارد که کار آموزش پاستل به صورت رسمی شروع می شود. در مقاطع بالاتر طراحی از طبیعت با پاستل با استفاده از فضای ضد نور در چند مرحله در دستور کار قرار داد.

نمونه کار انجام شده نقاشی پاستل

نمونه کار انجام شده نقاشی پاستل

اگر فکر می کنید که به این هنر اصیل علاقه دارید و میخواهید هر چه زودتر نقاشی به سبک پاستل را بیاموزید، ما به شما بسته آموزش نقاشی به سبک پاستل را پیشنهاد می کنیم که کار شما را بسیار راحتتر کرده است. فیلم های این بسته قابل اجرا در اجراکننده های خانگی هم هست.

پس همینک می توانید با کلیک بروی دکمه خرید کالا اول کالا را درب منزل یا محل کار تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۱۲،۰۰۰ تومان

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *