آموزش چندرسانه ای نرم افزار Etabs

نرم افزار Etabs از معروفترین نرم افزار های مهندسان عمران و نقشه کشی ساختمان است. با استفاده از آن شما می‌توانید با ظاهر گرافیکی برنامه، و ابزارهای طراحی و تجزیه تحلیلی آن که مخصوص مهندسان ساختمانی است، ساختار ساختمان ها را طراحی کنید. آموزش چندرسانه ای نرم افزار Etabs به همراه خود نرم افزار ایتبس، حاوی بیش از ۱۰ ساعت آموزش چندرسانه ای است که توسط اساتید برجسته تدریس شده است. نکاتی که در این بسته توضیح داده شده است، کاملاً مفهومی و به زبان ساده و کارا است.

آموزش چندرسانه ای نرم افزار Etabs

آموزش چندرسانه ای نرم افزار Etabs

برای ادامه توضیحات و خرید این محصول با ادامه نوشته همراه باشید.

اگر مهندس ساخت و ساز ساختمان هستید، اگر دانشجوی رسته معماری یا عمران و یا ساختمان و تاسیسات هستید، حتماً نرم افزارهای تخصصی رشته خود را می شناسید. یکی از این نرم افزارهای رایانه ای، Etabs می باشد. با استفاده از این بسته مجتمع، که تمامی ابزارهای تجزیه و تحلیلی ساخت و ساز ساختمان را دارد، شما می توانید طرح های ساختمان های چندطبقه، پارکینگ ها، ساختمان های اداری و مسکونی و تجاری، و … را طراحی و آنها را تجزیه و تحلیل کنید.

نرم افزار Etabs را به صورت چندرسانه ای در ۲ عدد DVD با این بسته آموزشی بیاموزید.

اگر فکر می‌کنید که نیاز دارید نرم افزار Etabs را به صورت چندرسانه ای در کوتاه ترین زمان ممکن بیاموزید، بهترین کار این است که این محصول را به صورت خرید اینترنتی تهیه نمایید و آموزش این نرم افزار طراحی ساختمان را شروع نمایید.

آموزش نرم افزار Etabs

آموزش نرم افزار Etabs

در بسته آموزش چندرسانه ای نرم افزار Etabs شما به یک نسخه از برنامه ایتبس هم دسترسی خواهید داشت. همچنین این بسته حاوی نرم افزارهای CSI هم می‌باشد. علاوه بر آن پروژه های ضروری و مورد نیاز و مطالب مرتبط با مهندسی عمران هم در این بسته گنجانده شده است.

این بسته آموزشی شامل بیش از ۱۰ ساعت آموزش چندرسانه ای (به صورت فیلم) می باشد که تمامی ابزارهای مورد نیاز را در خود گنجانده است.

برای خرید مجموعه آموزش چندرسانه ای نرم افزار Etabs می توانید بروی دکمه خرید کالا کلیک کنید، و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۸،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *