آموزش نرم افزار InDesign CS6 New Features

نرم افزار Indesign را بسیاری از افرادی که با گرافیک رایانه ای کار می کنند، می شناسند. ایندیزاین از سری برنامه های شرکت Adobe است که جدیداً نسخه CS6 آن به بازار عرضه شده است. همانطور که انتظار می رفت در این نسته از نرم افزار Indesign قابلیت های جدیدی به این نرم افزاری گرافیکی اضافه شده است. برای این که بدانید این ویژگی های جدید چیست، به شما توصیه می کنیم که از فیلم های اموزشی استفاده کنید. بسته آموزش نرم افزار Indesign CS6 که خاصیت های جدید این نرم افزار را به شما می آموزد، یک بسته عالی برای یادگیری Indesign است.

آموزش نرم افزار Indesign CS6 New Features

آموزش نرم افزار Indesign CS6 New Features

آموزش نرم افزار Indesign CS6 New Features به شماره مجوز ۵۶-۳۲۴۵۷۲ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دارای فیلم های آموزشی نسخه جدید برنامه این دیزاین است که محتویات آن به صورت دسته بندی شده درون ۱ عدد DVD جای گرفته است.

تمامی ویژگی های جدید نرم افزار InDesign در بسته آموزش نرم افزار Indesign CS6 New Features

کلیات محتویات درون این بسته به قرار زیر است:
فصل اول : محیط کاری Indesign
فصل دوم : آشنایی با محتوا یا Content
فصل سوم : طرح ها یا Layout های انعطاف پذیر
فصل چهارم : قابلیت های جدید متن
فصل پنجم : ارتقای قابلیت متن
فصل ششم : HTML
فصل هفتم : ایجاد پرسشنامه ها
و …

اگر به صورت حرفه ای از نرم افزار Indesign استفاده می کنید، حتماً با نسخه جدید آن بیشتر حال خواهید کرد، اگر بدانید که با ویژگی های جدید نسخه CS6 آن باید چگونه تا کرد! پس برای سفارش این محصول درب خانه یا محل کار، بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از دریافت این آموزش، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۳،۵۰۰ تومان

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *