آموزش معماری در فتوشاپ

فتوشاپ یک نرم افزار گرافیکی فوق حرفه است که همینک می خواهیم بسته ای را به شما معرفی کنیم، که به شما اجرا کردن اصول معماری در فتوشاپ را آموزش می‌دهد. بدین ترتیب پروژه های خود را بهتر و با سرعت بیشتری می‌توانید عملی کنید. اگر مهندس راه و ساختمان، معمار، عمران هستید، حتماً این بسته آموزشی نرم افزار فتوشاپ که رابطه فتوشاپ با معماری را به شما می آموزد، به درد شما خواهد خورد.

آموزش معماری در فتوشاپ

آموزش معماری در فتوشاپ

برای تهیه بسته معماری در فتوشاپ و همچنین خواندن ادامه توضیحات این بسته آموزشی از سایت خرید اینترنتی، با ادامه نوشته همراه ما باشید.

فتوشاپ یک نرم افزار تمام حریف است که هر کاری که شما فکرش را بکنید، برایتان انجام می‌دهد. تا به حال افرادی را دیده اید که هر چیز عجیب و غریبی را می‌بینند، به گردن فتوشاپ می اندازد؟! همین امر نشان دهنده قدرت این نرم افزار بزرگ از شرکت ADOBE است.

حالا وقت آن است که معماری در فتوشاپ را بیاموزید و از آن در جهت اهداف خود استفاده نمایید. بدین منظور بسته ای را به شما معرفی می کنیم که نام آن معماری در فتوشاپ است و به صورت چندرسانه ای این ام را به شما آموزش می‌دهد.

در این بسته شما با بیش از ۵ ساعت آموزش چندرسانه ای طرف هستید، که توسط اساتید برجسته تهیه شده است. نکات کلیدی این آموزش، به صورت کاملاً مفهومی و قابل درک است که اصلاً مبهم نیست. این بسته آموزشی، بدون محدودیت نصب و اجرا است. همچنین داخل این دو عدد DVD شما خود نرم افزار فتوشاپ را میتوانید بروی رایانه نصب کنید و از آن در جهت معماری استفاده کنید.

برای خرید بسته آموزش معماری در فتوشاپ کافی است بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده، و پس از دریافت این محصول درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۱۰۰،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *