آموزش فوتبال منچستر یونایتد

فوتبال یک ورزش مورد علاقۀ جمع کثیری از ساکنان این کره خاکی است. خیلی از افراد وقت خود را برای تماشای فوتبال و همچنین فوتبال بازی کردن می گذارند و از آن لذت می برند. دنبال کردن تیم های باشگاه های معروف فوتبال دنیا هم از دیگر علاقه مندی های این افراد است. منجستر یونایتد از پر طرفدارترین این باشگاه ها در جهان است که بسیاری سعی در یادگیری فوتبال به این سبک منچستر یونایتد را دارند. فیلم های آموزشی بسته آموزش فوتبال منچستر یونایتد به شمایی که چنین هدفی را دنبال می‌کنید، کمک شایانی می‌کند.

آموزش فوتبال منچستر یونایتد

آموزش فوتبال منچستر یونایتد

برای خواندن ادامه توضیحات این محصول به ادامه نوشته توجه کنید.

منچستر یونایتد یکی از باشگاه های حرفه ای فوتبال لیگ برتر انگلستان است. امروزه این باشگاه با دارا بودن حدود سیصد و سی میلیون هوادار در تمام دنیا، پرطرفدار ترین تیم در جهان است. این شاید به دلیل کیفیت بازی باشد که در این باشگاه دیده می شود و علاقه مندانی با به سمت خود جذب کرده است. به همین منظور خیلی از افراد دوست دارد که فوتبال را به سبک منچستر یونایتد یاد بگیرند.

ما در اینجا بستۀ آموزشی را به شما معرفی می کنیم که به صورت تصویری، فیلم های به زبان پارسی برگردانده شدۀ، محصول خود این شرکت را به شما ارائه می‌دهد. بدین ترتیب می توانید فوتبال منچستر یونایتد را سریعتر و بهتر از هر موقع دیگر فرا بگیرید. البته این به تمرینات و خواست شما هم برمی‌گردد.

آموزش تکنیک های مختلف فوتبال، توسط ستارگان تیم منچستر یونایتد

در این مجموعه نرم افزاری فنون مختلف بازی فوتبال توسط ستارگان تیم منچستر یونایتد با استفاده از فیلم های دوبله شده به فارسی، آموزش داده شده است. پس به راحتی هر چه تمام تر فوتبال را به صورت حرفه ای بیاموزید.

همچنین این مجموعه شامل اطلاعات مفیدی (از قبیل تاریخچه ورزش فوتبال، زمین بازی و بازیکن ها، باشگاه منچستر یونایتد و …) می‌باشد، که مقدمات کار با ورزش فوتبال و اطلاعات عمومی شما را در مورد فوتبال افزایش می‌دهد.

برای تهیه این بسته آموزشی، به صورت تصویری، می توانید با کلیک بروی دکمه خرید کالا، مشخصات خود را وارد کنید و پس از تحویل کالا درب منزل یا محل کار، مبلغ مورد نظر را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۷،۹۰۰ تومان

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *