آموزش ساخت حرفه ای آتوران با MultiMedia Builder

آتوران به پنجره های خود بازشویی اطلاق می شود که معمولاً برای حافظه های جانبی رایانه کاربرد دارد. اگر خواسته باشید که کاربری که از یک حافظه جانبی استفاده می کند، مانند CD یا DVD بدون این که خواسته باشد مراحل زیادی را طی کند، بتواند از محتویات داخل آن حافظه استفاده کند، شما به عنوان تولید کننده آن محصول، بهتر است که روی آن یک آتوران هم قرار دهید که در بسته آموزش ساخت حرفه ای آتوران به شما نحوه ساخت این چنین قابلیت هایی را برای سی دی ها و دی وی دی های شما با استفاده از نرم افزار MultiMedia Builder آموزش می دهد.

آموزش ساخت حرفه ای آتوران

آموزش ساخت حرفه ای آتوران

حتماً به پنجره هایی که در زمان گذاشتن یک سی دی در درایو مربوطه باز می شود توجه کرده اید. به این نوع پنجره ها Autorun یا همان آتوران گفته می شود که به معنای خود اجرا کننده است. بدین منظور که دیگر شما نیازی نیست برای اجرا کردن برنامه داخل آن سی دی کار خاصی انجام دهید. مگر این که شما این خاصیت را از طریق سیستم عامل غیر فعال کرده باشید که دیگر آتوران برای شما باز نمی شود.

در اصل کار آتوران این است که به کاربران تازه کار برای باز کردن آن سی دی یا دی وی دی کمک کند و به این ترتیب راحت تر به مقصد خود برسند، مثلاً نرم افزار درون آن لوح را نصب کنند، یا برنامه موجود در آن را اجرا کنند و …. پس با استفاده از آتوران شما می توانید یک راهنمای کلی و بسیار عالی برای انواع حافظه های خود، بالاخص CD و DVD بسازید.

ولی برای ساخت یک آتوران حرفه ای باید چکار کرد؟ برای ساخت یک آتوران بهترین کار این است که شما از نرم افزارهای حرفه ای این کار استفاده کنید. بدین صورت بدون اینکه بخواهید کار زیادی را انجام دهید و همچنین بدون نیاز به اطلاعات تخصصی به راحتی می توانید اجراکننده های خودکار یا همان آتوران مورد نظر خود را بسازید و به راحتی از آن برای سی دی ها و دی وی دی ها استفاده کنید.

اما بهترین نرم افزار برای ساخت آتوران کدام است؟ شاید تا به حال با این گونه برنامه های مواجه شده باشید و میدانید که تعداد آنها هم کم نیست. شرکت های بسیاری هستند که این گونه نرم افزارها را می سازند و شما چون ایرانی هستید! به راحتی می توانید از آنها به رایگان استفاده کنید. ولی اینجا شاید یک مشکل وجود داشته باشد، و آن این است؛ اگر شما با این نرم افزارها بتوانید کار کنید، می توانید آتوران حرفه ای خود را بسازید. پس چقدر زمان لازم است که کار با نرم افزار آتوران ساز را بیاموزید؟

سریع و راحت بیاموید که چطور باید با MultiMedia Builder آتوران های حرفه ای ساخت!

مدت زمان یادگیری ساخت آتوران با بسته آموزش ساخت حرفه ای آتوران به حداقل کاهش می یابد. شما با استفاده از این محصول آموزشی چندرسانه های به راحتی می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به ساخت آتوران مورد نظر خود برای سی دی و دی دی دی یا هر نوع وسیله دیگر مانند حافظه های فلش یا Bluray ها کنید.

پس اگر فکر می کنید که نیاز دارید از این گونه آتوران ها بسازید و از آنها برای راهنمایی کردن کاربران خودتان استفاده کنید، بهتره اول کار با نرم افزار MultiMedia Builder را بیاموزید که در بسته آموزش ساخت آتوران های حرفه ای این کار به شما آموزش داده خواهد شد. برخی از خاصیت های این نرم افزار به قرار زیر است:

– آموزش ساخت اتوران حرفه ای برای سی دی ها و غیره
– استفاده بسیار آسان از نرم افزار و تنها و Drag and Drop
– پشتیبانی از اکثر Object های موجود نظیر عکس، فیلم، فلش، متن و …
– رایت انواع سی دی و دی وی دی به صورت اتوران
– ساخت تنها یک فایل با فرمت EXE برای اتوران ها
– پشتیبانی از انواع فرمت های صوتی و تصویری و نمایش هریک از آنها
– پشتیبانی از انواع صداها با کانال های متفاوت
– طرح های آماده بسیار زیبا و متعدد
– قابلیت قرار دادن گالری تصاویر
– ده ها طرح زیبا برای هر یک از فهرست ها
– پلیر داخلی نرم افزار
– امکان نمایش مستقیم Text ،Rich Text ،Image ،HTML و … در اتوران
– امکان استفاده از آیکن های شخصی برای اتوران
– قابلیت اجرای یک فایل خاص پس از اجرای اتوران
– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

برای تهیه این محصول می توانید بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۳،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *