آموزش ساخت انیمیشن با نرم افزار بلندر Blender

نرم افزار Blender که به پارسی بلندر گفته می شود، یک ابزار بسیار کاربردی برای ساخت انیمیشن یا پویانمایی هایی است که به صورت حرفه ای توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. شما هم می توانید با کتاب الکترونیکی که در این نوشته به شما تقدیم می کنیم، با بهره بردن از نرم افزار رایگان و بازمتن Blender اقدام به طراحی و ساخت پویانمایی های بسیار جذاب و عالی کنید. این کتاب که به زبان پارسی نرم افزار بلندر را به شما آموزش می دهد، از سطح صفر شروع به توضیحات برای کسانی می کند که تا به حال با انمیشن و کارتون یا پویانمایی، البته با ساخت آنها، تا به حال سر و کار نداشته اند. پس اگر عاشق ساخت پویانمایی هستید، این کتاب الکترونیکی را از سایت خرید اینترنتی از دست ندهید.

آموزش ساخت انیمیشن با نرم افزار بلندر Blender

آموزش ساخت انیمیشن با نرم افزار بلندر Blender

بلندر یک نرم افزار کدباز یا بازمتن و کاملاً رایگانی است که در سرتاسر جهان کاربرانی که قصد ساخت انیمیشن را دارند، به رایگان از آن استفاده می‌کنند. جالب است بدانید که این نرم افزار حرفه ای، حجمی فقط معادل ۸ مگابایت دارد که به نسبت کارکردی که دارد، بسیار زبانزد و سبک طراحی شده است.

بسته ای که قصد معرفی آن را به شما داریم، با نام آموزش ساخت انیمیشن با نرم افزار بلندر Blender ، حاوی یک کتاب الکترونیکی است که به زبانی شیوا و گویا، کار با این نرم افزار را، برای ساخت پویانمایی‌های زیبا و جذاب به شما آموزش می دهد. اگر علاقه زیادی به ساخت کارتون و انیمیشن دارید، به شما توصیه می کنیم که کار یادگیری نرم افزارهای مختلف از جمله Blender را دنبال کنید. علاوه بر آن برنامه‌های رایانه‌ای دیگری هم وجود دارد که با گسترش فناوری های جدید و نوین، امکان خلق آثار بدیعی را به کاربران خود، حتی کاربران خانگی با رایانه های ساده و معمولی می دهند. به همین دلیل امروزه یادگیری نرم‌افزارهای تخصصی در زمینه علاقه و کاری شما، امری واجب و ضروری است که حتماً باید این کار را انجام دهید.

پس یادگیری نرم افزار انیمیشن سازی بلندر را جزء برنامه‌های خود قرار داده تا پس از اینکه توانستید مقدمات و مباحث حرفه ای Blender را بیاموزید، قادر به ساخت و خلق پویانمایی‌های جذاب و پویا شوید. از همین الان می‌توانید شروع کنید. پس بسته آموزش ساخت انیمیشن با نرم افزار بلندر را با کلیک بروی دکمه خرید کالا، تهیه کنید و از مباحث موجود در آن استفاده کنید. اول محصول را درب منزل یا محل کار تحویل گرفته، و سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۹،۴۰۰ تومان

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *