آموزش دفاع شخصی با نانچیکو – ۶۲ حرکت اصولی نانچیکو

نانچیکو یک سلاح سرد است که قدرت تخریبی آن ۳۰۰ کیلوگرم می باشد و مناسب برای خرد کردن جمجمه طرف مقابل است. به همین دلیل در جای جای دنیا کسانی که می خواهند از خود دفاع کنند این سلاح را انتخاب کرده و با ترفندهایی که با نانچیکو می توانند انجام دهند، از خود در مواقع مختلف دفاع می کنند. بسته ای را می خواهیم به شما معرفی کنیم که در آن ۶۲ حرکت برتر و اصولی استفاده از نانچیکو بواسطه استاد خاکی آموزش داده می شود و پس از آن با تمرین زیاد به راحتی می توانید خود تمارین را انجام داده تا به سطح خوبی از مهارت استفاده از نانچیکو برسید. با تمرین زیاد این ذهنیت وجود دارد که نانچیکو جزئی از وجود و بدن شما می شود. این بسته شامل یک عدد DVD می باشد.

آموزش دفاع شخصی با نانچیکو

آموزش دفاع شخصی با نانچیکو

برای دیدن ادامه مشخصات آموزش دفاع شخصی با نانچیکو، ۶۲ حرکت اصولی نانچیکو به ادامه نوشته مراجعه نمایید.

بطور عمده هر سلاح نانچیکو از سه قسمت اصلی و کاربردی تشکیل یافته شده است، که درشکل آمده اتصال بین دوفک یک قسمت را تشکیل می دهد. قسمت بالائی را سرفک گویند و درانتهای فک که همان محل برخورد فک با اجسام یا حریف می‌باشد را گویند.

روایتی باستانی است که درمورد تمامی سلاحها درهنر های رزمی نین جوتسو گفته می شود؛ طی ساعتها تمرین با نانچکو این سلاح جزئی از روح و بدن شما در خواهد آمد، هنگامیکه شما با این نیت تمرین کنید نانچکو عضوی از بدنی شما می‌شود.

قدرت تخریب این سلاح بیش از ۳۰۰ کیلوگرم می‌باشد که به راحتی می‌تواند جمجمه دشمن را منحدم کند. این سلاح ساده و بسیار ارزن به راحتی در دسترس همگان است می توان آن را به راحتی ساخت. در هنرهای رزمی نین جوتسو آموزش این سلاح از ابتدا از کمربند سفید آغاز می‌شود. استفاده از این سلاح در هنرهای رزمی نین جوتسو بطور کلی شامل ۵ روش بسیار مهم می‌باشد.

۱- تکنیکهای دفاعی
۲- تکنیکهای هجومی
۳- تکنیکهای ترفندی
۴- تکنیکهای نمایشی
۵- تکنیکهای آکروباتکی رزمی

ساختار نانچیکو انواع زیادی دارد؛ چوبی، پلاستیکی، فلزی، پارچه ای، ابری و باتومی. اندازه نانچیکو به نوع و شرایط استفاده از آن بستگی دارد ولی بهترین اندازه باید تمام یک فک آن آرنج شما تا مشت جمع کرده شما را پوشش بدهد. سرعت مانور با نانچیکو بنا به تمرینات مستمر و منظم شما دارد. هر تکنیکی باید ساعت‌ها تمرین شود تا بتوان به مهارت رسید.

برای یادگیری طرز استفاده حرفه ای و پیشرفته نانچیکو به شما توصیه می شود، محصول آموزش دفاع شخصی با نانچیکو را از فروشگاه خرید اینترنتی سفارش دهید. برای این کار کافی است بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از دریافت آن درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۴،۵۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *