آموزش حرفه ای لینوکس به صورت کامل

لینوکس از سیستم عامل های معروف و رایگان جهان است که بسیاری از افراد همینک در حال استفاده از این سیستم عامل هستند. خیلی از افرادی که تازه با دنیای لینوکس آشنا می شوند، سردرگم شده و دوست دارند که هر چه سریعتر با لینوکس آشنا شده و بتوانند از آن به راحتی ویندوز استفاده کنند. باید گفت که با استفاده از بسته آموزش حرفه ای لینوکس به صورت کامل این هدف دیگر برای شما دور نخواهد بود. فقط کافی است که این بسته را تهیه کرده که با استفاده از فیلم های واضع اقدام به آموزش لینوکس به صورت تصویری به شما می‌کند.

بسته آموزش حرفه ای لینوکس به صورت کاملش

بسته آموزش حرفه ای لینوکس به صورت کاملش

لینوکس سیستم عاملی است که توسط افراد مختلف و داوطلب از سرتاسر جهان توسعه داده شده است و توزیع های مختلفی از آن موجود هستند که بسته به نوع استفاده کاربران مختلفی در حال استفاده از آن هستند.

این کالا محصول شرکت learnkey است که درون ۴ حلقه CD قرار داشت و ما در این بسته آنها را درون یک عدد DVD به شما به صورت خرید اینترنتی تحویل می دهیم. این بسته حاوی ۸ ساعت آموزش تخصصی لینوکس به زبان انگلیسی ساده و روان می باشد. شما با دیدن این فیلم ها حتی می توانید زبان انگلیسی خود را هم قوی کنید.

در مباحث اولیه آموزش لینوکس این بسته اول شما با طریقه نصب و اجرا لینوکس آشنا خواهید شد که به روش های مختلفی قابل انجام است. این از اولین کاری است که شما برای یادگیری لینوکس باید انجام دهید. به همین دلیل این بخش اول از بسته آموزش حرفه ای لینوکس به صورت کامل است.

از بخش های بعدی می توان به آموزش تخصصی اجرا و استفاده در این سیستم عامل open source اشاره کرد. همان طور که می دانید، لینوکس یک سیستم عامل باز متن یا منبع باز است و هر کسی از سرتاسر جهان می تواند از آن به رایگان استفاده کرده و حتی آن را باب میل خود تغییر دهد و از سرّ کارکرد آن سر در بیاورد که در سیستم عامل های تجاری این امکان وجود ندارد.

این بسته به همراه سورس یا منبع قوی ترین سیستم عامل سرور جهان یعنی Free Bsd ارائه شده است. در کل این بسته برای کسانی که به دنبال یک بسته تخصصی و کامل و پیشرفته یادگیری لینوکس هستند، به کار می آید. اگر شما هم می خواهید لینوکس را به صورت کامل و حرفه ای بیاموزید، خرید پستی این بسته را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای خرید بسته آموزش حرفه ای لینوکس به صورت کامل می توانید بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۸،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *