آموزش جامع windows Server 2008

ویندوز سرور ۲۰۰۸ یکی از نسخه های سیستم عامل ویندوز، از شرکت مایکروسافت است که بروی رایانه های سرویس دهنده نصب می شود. به همین دلیل باید دارای ویژگی هایی باشد که بتواند به صورت پایدار و با سرعت بالا به رایانه های دیگر در یک شبکه خدمات بدهد. اگر شما هم شبکه رایانه ای دارید، و یا بروی سرور خود Windows Server 2008 را نصب کرده اید، شاید لازم باشد که بتوانید با آن به صورت کامل کار کنید. در غیر این صورت خطرات زیادی رایانه های شبکه شما را تهدید می کند. بدین منظور به شما بسته آموزش جامع Windows Server 2008 را توصیه می‌کنیم که تمامی نکات را به صورت کاملاً مفهومی به شما آموزش می‌دهد.

آموزش جامع Windows server 2008

آموزش جامع Windows server 2008

Windows Server 2008 سیستم عاملی است که شاید در نگاه اول کار با آن به سادگی کار با ویندوز XP یا ویستا یا هفت باشد، ولی به دلیل این که هر کسی نیاز ندارد با آن کار کند، حتماً باید با خط فرمان ویندوز آشنا باشید و قسمت های مهم مدیریت سرور مانند Server Manager را یاد داشته باشید. به همین دلیل باید دوره آموزشی این ویندوز را جدای از نسخه های دیگر ویندوز بگذرانید.

یادگیری ساده و راحت Windows Server 2008 را با این بسته تجربه کنید.

ولی ما در اینجا بسته آموزش جامع Windows Server 2007 را معرفی می‌کنیم که تمامی مباحث مرتبط با این نسخه از ویندوز را به شما به صورت کاملاً قابل درک آموزش می‌دهد.
در نسخه ۲۰۰۸ ویندوز سرور، ما با یک نسخه جدید از سرویس دهنده ویندوز روبرو هستیم. در این نسخه نسبت به نسخه ۲۰۰۳ windows server، با یک تغییر جدی در قسمت‌های مختلف، به خصوص در هسته آن روبرو هستید. تغییرات در قسمت های امنیتی، بهود سرعت عمل، رفع ایراد، مونیتورینگ، نصب، برگرداندن اطلاعات، ابزارهای گزارش گیری و گزارش دهی و … رخ داده است.

نمایی از Windows Server 2008

نمایی از Windows Server 2008

در بسته آموزش جامع Windows Server 2008 قسمت های آموزشی به صورت چندرسانه ای و همراه با خود سیستم عامل Windows server 2003، در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید این نسخه از سیستم عامل ویندوز را بیاموزید و با آن مدیریت سرور خود را به دست بگیرید. این بسته حاوی ۲ حلقه CD و ۱ حلقه DVD می‌باشد.

همینک میتوانید با کلیک بروی دکمه خرید کالا، بسته آموزشی جامع ویندوز سرور ۲۰۰۸ را خریداری نموده. بدین صورت که اول کالا را درب منزل یا محل کار تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۱۲،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *