آموزش جامع HTML و CSS جهت طراحی سایت

داشتن وبلاگ یا حتی سایت شخصی یا شرکتی و تجاری امروزه ضروری به نظر می رسد. حتی خیلی از افراد از طریق طراحی سایت و پایگاه های اینترنتی اقدام به کسب درآمد برای خود می‌کنند و برای کسب درآمد از این راه آزادی های زیادی وجود دارد که از ویژگی هایی است که خیلی ها آن را نسبت به کارهای دیگر ترجیح می دهند. اما پایه و اساس طراحی سایت، یاد داشتن HTML و CSS است. یعنی با دانستن این دو زبان هر کاری را که می‌خواهید می توانید انجام داده و سایتی را طراحی کنید. حتی اگر وبلاگ دارید و می‌خواهید قالب آن را تغییر دهید، دانستن این زبان ها لازم و ضروری است. کلاً اگر می‌خواهید در اینترنت و وب فعالت داشته باشید، به شما توصیه می کنیم که بسته آموزش جامع HTML و CSS جهت طراحی سایت را تهیه کرده و فیلم های آموزشی آن را ببینید تا به طور حرفه ای با ساخت سایت های شخصی و شرکتی برای درآمد آشنا شوید. برای خرید و خواندن ادامه جزئیات این محصول با ما همراه باشید.

آموزش جامع HTML و CSS جهت طراحی سایت

آموزش جامع HTML و CSS جهت طراحی سایت

حتماً تا به حال اصطلاح اچ تی ام ال (HTML) یا سی اس اس (CSS) را شنیده اید. آیا می دانستید که با این زبان ها می توان یک سایت کامل و زیبا را حتی به رایگان طراحی کرد و بروی یک فضای رایگان برای بازدید عموم قرار داد؟ آیا می دانید که چند نفر هم اکنون در حال کسب درآمد از این شیوه برای گذران زندگی هستند. کافی است یک جستجوی ساده جهت متوجه شدن میزان درآمد طراحی سایت بکنید و ببینید که این کار چقدر درآمدزا است. البته اگر علاقه به طراحی سایت داشته و دوست دارید ظاهر و باطن سایت خود را، خودتان طراحی کنید.

بسته آموزش جامع HTML و CSS جهت طراحی سایت که به صورت اورجینال و اصل به شما تحویل داده می‌شود، از مقدمات امر شروع به آموزش این دو زبان می کند که اول با ابزارهایی که لازم است شما داشته باشید، آشنا می شوید، و سپس به ادامه کار و نکات پیشرفته پرداخته می‌شود.

خوب، حال شاید با خودتان بپرسید که تفاوت بین HTML و CSS چیست؟ HTML به محتوای صفحات کار دارد و شما مثلاً می‌توانید متن، صوت، تصویر و … را با استفاده از این زبان به داخل صفحات وب خود بیاورید. ولی حال باید ظاهر آن را هم به صورت شکیل و تمیز درآورده، به طوری که برای بازدیدکنندگان کاملاً جذاب و چشم نواز باشد. در همین جا CSS وارد عرصه می شود و شما با استفاده از کدنویسی سی اس اس به راحتی می‌توانید ظاهر صفحات خود را هم به خواست خود تغییر دهید. اگر به سایت هایی که دارای ظاهر کاربری و گرافیک جذابی هستند، سری زده باشید، می‌بینید که تمام آن ظواهر توسط همین CSS ساخته شده است. با CSS حتی اگر وبلاگ دارید می توانید یک ظاهر بسیار قشنگی را به آن بدهید، طوری که با یک سایت بسیار حرفه ای تفاوت آنچنانی نداشته باشد. حتی همینک سایت‌هایی وجود دارد که با استفاده از این تکنیک به سایت تبدیل شده و به راحتی بازدیدهای بالایی را جذب خود می‌کنند.

و اما برای توضیحات بیشتر در مورد بسته آموزش جامع HTML و CSS جهت طراحی سایت باید گفت که شما در قالب ۳ حلقه CD این بسته پلمپ شده را دریافت خواهید کرد و اقدام به دیدن فیلم های آموزشی به صورت چندرسانه ای می کنید. چیزی حدود ۷ ساعت مطلب اموزشی در این بسته گنجانده شده است که همه آنها توسط اساتید مجرب طراحی سایت تهیه شده است. آموزش های تماماً مالتی مدیا هستند و به شما در درک موضوع با شیوه ای ساده کمک می‌کنند. این بسته اموزشی طراحی سایت در دفعات نصب و اجرا هیچ گونه محدودیتی ندارد. همچنین دارای تمامی پرونده های تمرینی است که شما در طول کار می آموزید. بسته شامل هشت فصل آموزش طبقه بندی است که در زیر فهرست این فصول را می‌توانید مشاهده  کنید.

اگر می خواهید با محتویات بسته آموزش جامع HTML و CSS جهت طراحی سایت به صورت اجمالی و فهرست وار آشنا شوید، در زیر بدان اشاره شده است:

فصل اول: شروع کار با HTML
HTML چیست؟
Web Browser
شروع کار با HTML
ساختار تگها در HTML
سند HTML

فصل دوم: متن ها در HTML
انواع نوشتن متن در HTML
چند مثال برای نوشتن متون
تگ HEAD و انواع سرفصلها
پاراگراف بندی متون و تگ br
تعیین ویژگیهای متن
ایجاد خط
کاراکترهای خاص
استفاده از تگ و لیست های نامرتب
استفاده از تگ و لیست مرتب
لیستهای تعریف
نوشتن کامنت در سند HTML
چند نکته در مورد نوشتن متون
ایجاد متون متحرک

فصل سوم: لینکها و تصاویر
آشنایی با تگ a
اضافه کردن تصویر به صفحه
تگ body و شناسه¬های آن
نحوه نمایش تصاویر
ساختن لینک با استفاده از عکـس
ساختن لینک به نقاط مختلف یک صفحه
لینکهای Email
نقشه های تصویری

فصل چهارم: کار با فرمها
آشنایی با فرم
استفاده از Textboxها
کادر کلمه عبور و فیلدهای مخفی
استفاده از check boxها
استفاده از Radio buttonها
استفاده از buttonها
ایجاد کادرهای متنی
استفاده از downlist
ایجاد فرم نمونه

فصل پنجم: قابها و جداول
قابهای HTML
قابهای افقی و پیچیده
دیگر انواع قابها ۱
دیگر انواع قابها ۲
آشنایی با جداول
ایجاد جداول چند سطری
تنظیمات جداول ۱
تنظیمات جداول ۲
سر تیترها و سلولهای خالی در جداول
تعیین قاب دور جداول
جدولهای تو در تو

فصل ششم: نکات تکمیلی در مورد HTML
اضافه کردن فیلم و صدا به صفحه
استفاده از متاتگها
رویدادهای صفحه در HTML
رویدادهای مربوط به فرمها
رویدادهای مربوط به صفحه کلید
رویدادهای مربوط به ماوس
آشنایی با یک تگ و شناسه مهم

فصل هفتم: شروع کار با Css
آشنایی با CSS
طریقه نوشتن کدهای Css
وارد کردن Css با استفاده از شناسه style
استفاده از css در تگ head
استفاده از css بصورت یک فایل خارجی
تنظیم عرض و ارتفاع با استفاده از css
ایجاد کادر
تنظیم حاشیه و فاصله از لبه
تعیین موقعیت عناصر با استفاده از Css

فصل هشتم: ویژگی های متن در Css
ویژگیهای متن در Css ، بخش اول
ویژگیهای متن در Css ، بخش دوم
تعیین فونت با استفاده از style
تنظیم رنگ
تصویر زمینه
تغییر نشانگر ماوس
طراحی صفحات وب با استفاده از HTML و CSS

برای خرید آموزش جامع CSS & HTML جهت طراحی سایت به سبک پستی، کافی است بروی دکمه خرید کالا کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید. به شما پیشنهاد می کنیم که این بسته فوق العاده را برای یادگیری طراحی و ساخت سایت از دست ندهید.س

مبلغ : ۹،۸۰۰ تومان

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *