آموزش جامع نرم افزارهای آلبوم ساز

آلبوم ها از وسایلی هستند که برای نگهداری عکس و دیگر خاطرات و دیدنی ها استفاده می شوند. حتماً تا به حال عکس هایی را گرفته اید، حال یا با دوربین تلفن همراه و یا استفاده از دوربین های بخصوص، آنها را می‌خواهید نگهداری کنید. بهترین کار این است که از آلبوم عکس استفاده کنید. ولی امروزه استفاده از آلبوم های دیجیتال مرسوم شده است. بدون این که خواسته باشید هزینه اضافی را بپردازید، در عین حال که از مزایای دیگری هم بهره مند می شوید. بسته آموزش جامع نرم افزارهای آلبوم ساز به شما نحوه ساخت این چنین آلبوم هایی را با استفاده از نرم افزارهای رایانه ای آموزش می‌دهد.

آموزش جامع نرم افزارهای آلبوم ساز

آموزش جامع نرم افزارهای آلبوم ساز

برای خواندن ادامه جزئیات و دریافت این بسته به ادامه نوشته مراجعه نمایید.

امروزه نرم افزارهای رایانه ای کار را بیش از پیش ساده تر کرده اند. به همین دلیل ما هم با توجه به کمبود وقت، ضروری است که از آن ها استفاده کنید و کارهای خود را انجام دهید. برای نگهداری خاطرات هم میتوان از نرم افزار استفاده کرد. چه خاطرات تصویری و چه صوتی و یا متنی. بدین ترتیب هم ذخیره و نگهدرای آنها سهل می شود، و هم از اطمینان بالاتری برخوردار می‌گردد.

با استفاده از بسته آموزش نرم افزارهای آلبوم ساز، آلبوم های خانوادگی و شخصی و یا سفارشی را خودتان با کیفیت عالی طراحی کنید.

نرم افزارهای آلبوم ساز را می‌توانید از جاهای مختلف بدست آورید. ولی شاید استفاده کردن از آن برای اولین بار سخت باشد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم، که آموزش چنین برنامه های آلبوم ساز را با بسته آموزش جامع نرم افزارهای آلبوم ساز تجربه کنید.

در این بسته اول شما با اینگونه نرم افزارها آشنا می شوید، و سپس یکی یکی مراحل کار را می آموزید و با دستورات آنها اشنا می شوید و می آموزید که برای شروع باید چکار کرد. علاوه بر آن در این بسته که حاوی ۲ عدد DVD است، شما می توانید این گونه نرم افزار ها را هم بدست آورده و روی رایانه خود نصب نمایید. و پس از نصب از آنها استفاده کنید، البته پس از اینکه با راهنمایی های داده شده در این بسته کار را شروع کردید.

از ویژگی های کلی این بسته آموزشی نرم افزارهای آلبوم ساز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آموزش حرفه ای ساخت آلبوم های دیجیتال
به همراه نرم افزارهای آموزش داده شده
ایجاد آلبومهای ۳ بعدی و پیشرفته
آموزش ایجاد اسلاید شو با نرم افزار Power point
ایجاد انیمیشن و اسلاید در Power point
آموزش فتوشاپ جهت طراحی آلبوم بخش
ایجاد فایل های جدید و زمینه
و بسیاری آموزش های مفید دیگر …

قیمت : ۱۲،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *