آموزش جامع طراحی صفحات وب و قالب وبلاگ

اگر دوست دارید طراحی سایت را یاد بگیرید، یا می خواهید طراحی قالب را یاد بگیرید و ظاهر وبلاگ یا سایت خود را خودتان تعیین کنید، به مکان درستی آمده اید. در اینجا قصد داریم محصولی را معرفی کنیم که علاوه بر برطرف کردن نیاز شما به یک طراح سایت، حتی می تواند به یک منبع درآمد از طراحی سایت و وبلاگ هم تبدیل شود. قسمت اعظم بخش یادگیری طراحی سایت و قالب وبلاگ، به کدنویسی آن بر می گردد. کدنویسی نه تنها سخت نیست، بلکه لذت بخش هم است. بعدها خواهید دید که چگونه صفحه وب شما با استفاده از چند خط کد که در کنار یکدیگر چیده می شود، تشکیل می شود و ظاهر بسیار شکیلی به خود می گیرد. پایه اولیه کدنویسی سایت و وبلاگ را HTML و CSS تشکیل می دهند. یعنی اگر این دو را یاد داشته باشید، به راحتی هر ظاهر و محتوایی را که بخواهید می توانید طراحی کنید. ولی اگر JavaScript را هم فرا بگیرید، دیگر با قدرت می‌توانید صفحات با تعامل بالا با کاربر طراحی کنید. بسته آموزش جامع طراحی صفحات وب و قالب وبلاگ این آموزش ها را با زبانی ساده و کامل به سبک پارسی به شما آموزش می‌دهد.

آموزش جامع طراحی صفحات وب و قالب وبلاگ

آموزش جامع طراحی صفحات وب و قالب وبلاگ

با فراگیر شدن استفاده از وب و اینترنت، مهارت های مرتبط با این زمینه خودی نشان می دهند. امروزه اگر کسی قادر باشد در وب و صفحات اینترنتی حرفی برای گفتن به صورت حرفه ای بزند و کارهای خود را به رخ دیگران بکشد، به اصطلاح، نانش تو روغن است! کارهای زیادی به طراحان وب روزانه پیشنهاد می‌شود که آنها هم در هر زمانی که فرصت خوبی دارند، اقدام به انجام سفارش جهت طراحی سایت یا قالب وبلاگ برای مشتریان خود می کنند.

با یادگیری زبان های برنامه نویسی به راحتی طراحی سایت و قالب را برای کسب درآمد بیاموزید!

به احتمال زیاد شما حداقل یک وبلاگ دارید و آن را اداره می کنید. روز اولی که خواستید آن را راه اندازی کنید، از چه قالبی استفاده کردید؟ از قالب های آماده؟ حتماً باب دل شما نبود ولی مجبور هستید که یکی از قالب های سایت یا وبلاگ آماده را دریافت و بروی وبلاگ یا سایت خود نصب کنید. چون هزینه های زیادی برای طراحی می‌گیرند. آیا  می دانید که این کار را، یعنی طراحی قالب برای وبلاگ یا سایت خودتان را، خود می‌توانید به عهده بگیرید؟ و این کار به راحتی گذراندن یک دوره کم خرج به صورت دیدن فیلم های آموزش پارسی است!

آیا می دانستید، زمانی که یک قالب را دانلود می کنید و بروی وبلاگ خود نصب می کنید، احتمال این که این قالب دارای کدهای مخرب برای امنیت و سئو باشد، وجود دارد؟ خوب، به راحتی می توانید قالب سایت یا وبلاگ خود را به دست خود و باب میل خود طراحی کنید. به سادگی می توانید این کار را بیاموزید و برای خود و یا حتی دیگران قالب طراحی کنید. کسانی هستند که با طراحی قالب برای تازه واردان اقدام به کسب درآمد از اینترنت می کنند که شما هم می توانید به جمع آنها بپیوندید.

قالب وبلاگ یا سایت خود را با امنیت بالاتر و زیبایی بیشتر بدست خود طراحی کنید و حتی از این راه کسب درآمد کنید!

برای طراحی صفحات اینترنتی باید کدنویسی یاد داشته باشید. عمده کدنویسی صفحات وب که پایه و اساس همه صفحات وب را تشکیل می دهند، HTML و CSS است. در کنار اینها بهتر است که گرافیک را هم بیاموزید. از معروف ترین نرم افزارهای گرافیکی فتوشاپ است که هم آن را می شناسند و در طراحی سایت بسیار مهم است. شما اول باید ظاهر سایت یا قالب وبلاگ را در فتوشاپ طراحی کنید و سپس آن را کد کنید. در کنار همه اینها، اگر می خواهید صفحاتی که می سازید به صورت فعل و انفعالی باشد، یعنی از کاربر اطلاعات بگیرید و به او اطلاعات بدهید، باید JavaScript را هم یاد داشته باشد که با اجرا شدن صفحات وب، این کدها هم که شما نوشته اید، و در صفحات وب جاگذاری کرده اید هم اجرا می شوند. در کل فرآیند جالب و جذابی است که شما همه این موارد را در بسته فیلم های آموزش جامع طراحی صفحات وب و قالب وبلاگ می آموزید.

با یادگیری HTML و CSS و همچنین JavaScript که در این بسته ارائه می شود، صفحات وب کاملاً حرفه ای را طراحی کنید؛ بدست خودتان!

خوب، حال شما HTML و CSS و JavaScript را یاد گرفتید. حال آنها را باید در یک نرم افزار جمع آوری کرده و طراحی سایت و قالب ها را با استفاده از یک نرم افزار انجام دهید. برنامه های رایانه ای بسیاری برای طراحی سایت با استفاده از این سه زبان برنامه نویسی وجود دارند که از مهمترین و معروفترین آنها Adobe DreamWeaver است. با استفاده از این نرم افزار هر گونه سایتی را که به ذهنتان برسد را می توانید خودتان طراحی کنید.

آموزش پارسی طراحی قالب وبلاگ و سایت

آموزش پارسی طراحی قالب وبلاگ و سایت

پس از اینکه زبان های برنامه نویسی را یاد گرفتید، حال وقت آن است که دریم ویور را برای طراحی کل سایت یاد بگیرید.

این مجموعه در قالب ۲ حلقه DVD به صورت چند رسانه ای عرضه شده است. یعنی شما با دیدن فیلم های آموزشی به راحتی درک کاملی از موضوعات آموزش ها خواهید داشت. در کل تعداد ساعات آموزش ۱۷ ساعت تمام است که بدون محدودیت در اجرا می توانید بیشمار بار آنها را مشاهده کنید تا کاملاً ملتفت موضوع بشوید. علاوه بر آموزش ها، شما فایل ها و پرونده های تمرینی هم تحویل داده می شود. همچنین نرم افزارهای مورد نیاز برای طراحی صفحات وب و قالب وبلاگ معرفی و در بسته آموزش طراحی سایت و قالب قرار داده شده است.

آموزش ها در قالب ۲ DVD، هفده ساعت آموزش، چندرسانه ای، همراه با فایل های آموزشی است.

با تمام این تفاسیر و توضیحاتی که گفته شد، اگر فکر می کنید برای ساخت یک سایت یا وبلاگی که تماماً باب میل شماست، به این بسته نیاز دارید، می توانید کالا را به صورت پستی خریداری کنید. یعنی با کلیک بروی دکمه خرید کالا، اول محصول آموزش طراحی صفحات وب و قالب وبلاگ را درب منزل یا محل کار تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

اول این محصول را تحویل گرفته، و سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید!

قیمت : ۱۷،۹۰۰ تومان

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *