آموزش جامع سخت افزار و مونتاژ کامپیوتر

یک رایانه برای اینکه بتواند روشن شده و به محاسبات بپردازد، حتماً باید در ابتدا قطعات آن کنار یکدیگر به صورت یکپارچه و هماهنگ جفت و جور شده و بدون هیچ مشکلی سرهم گردد. به این کار مونتاژ کامپیوتر گفته می شود. زمانی که یک رایانه را می خرید، از هم اول این گونه نبوده، بلکه قطعاتی بوده که خود محصول کارخانجات مختلف بودند. پس از اینکه شما این قطعات، نظیر مادربورد، رم، حافظه سخت، صفحه کلید، موشواره، کارت گرافیک، منبع تغذیه و … را می خرید، حال باید با مهارت تمام آنها را با هم مطابق نمایید و سپس مونتاژ کنید. پس از این کار رایانه آماده وصل شدن به برق و استفاده کردن از آن است. اگر می خواهید با اینگونه سخت افزارها و همچنین مونتاژ کامپیوتر آشنا شوید، به شما بسته آموزش جامع سخت افزار و مونتاژ کامپیوتر را پیشنهاد می کنیم که در آن شما به صورت پارسی تمامی مهارت ها را فرا خواهید گرفت.

آموزش جامع سخت افزار و مونتاژ رایانه

آموزش جامع سخت افزار و مونتاژ رایانه

بسته آموزش جامع سخت افزار و مونتاژ کامپیوتر شامل فیلم های آموزشی است که زبان آن پارسی است و به راحتی قابل فهم و درک است؛ حتی برای تازه کارها یا آنهایی که هیچ چیز از رایانه و سخت افزار آن نمی دانند. پس اگر دوست دارید رایانه خودتان را خود ببندید، و یا حتی به بازار مونتاژ رایانه وارد شده و از این راه کسب درآمد کنید، به شما توصیه می کنیم که حتماً از فیلم های موجود در این بسته آموزشی نهایت استفاده را ببرید.

با حداقل هزینه اول با سخت افزارهای یک رایانه آشنا شوید، و سپس مونتاژ کردن کامپیوتر را بیاموزید.

هر رایانه قیمتی را بابت هزینه بستن و مونتاژ کردن آن صرف می کند. اگر شما خودتان بتوانید این کار را انجام دهید، در قیمت تمام شده کامپیوتر بسیار تاثیر گذار است. حتی رایانه های دوستان و همسایگان و اطرافیان را به راحتی می توانید به این شیوه سرهم کنید و از این طریق کاری برای خود دست و پا کنید. می بینید که اگر کار شما درست باشد، چقدر زود پیشرفت خواهید کرد و نتیجه کار شما درآمد بالاتر خواهد بود.

با یادگیری مونتاژ رایانه به زبان پارسی، به راحتی برای خود شغلی دست و پا کنید.

در مقدمات این بسته آموزشی شما اول با انواع و اقسام سخت افزار که درون کیس رایانه وجود دارند، آشنا می شوید. پس از آن مقدمات مونتاژ به شما آموزش داده می شود که از کجا برای بستن یک رایانه شخصی شروع کنید و آن را راه اندازی نمایید. پس از آن، اگر کار شما در مونتاژ تمام شد، باید رایانه را امتحان نمایید. که اگر اشکالی وجود داشت عیب یابی نمایید و مشکل را برطرف نمایید. این کار در بخش عیب یابی رایانه این بسته آموزشی به شما آموزش داده خواهند شد.

این محصول شامل فیلم هایی در ۱ عدد CD می باشد که مباحث زیر درونش ارائه شده است:

آشنایی با قطعات سخت افزاری رایانه
معرفی مادربرد و تمامی اجزای آن
آموزش کامل نصب قطعات کامپیوتری
آشنایی با قطعات و لوازم جانبی کامپیوتر
نصب و مونتاژ قطعات کامپیوتر
شناخت و عیب یابی CD/DVD ROM، هارد دیسک، کارت گرافیک و کلیه اجزای کامپیوتر

پس اگر دوست دارید به یک مونتاژ کار خبره کامپیوتر تبدیل شوید، این بسته آموزشی را از دست ندهید. برای خرید می توانید بروی دکمه خرید کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل، مبلغ ان را به مامور پست بپردازید.

قیمت : ۵،۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *