آموزش اینترنت و وبلاگنویسی

اینترنت یک شبکه ای است که از میلیاردها رایانه تشکیل شده است. هر کدام از این رایانه ها که محتوایی را بروی این شبکه قرار دهند، یک منبع عظیم از اطلاعات نصیب این شبکه جهانی می شود. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که به صورت فردی با دارا بودن یک وبلاگ، بخش هر چند کوچک از تامین اطلاعات این شبکه را به عهده بگیرند. یعنی با ساخت و راه اندازی وبلاگ شخصی یا غیر شخصی خود، این شبکه را غنی تر از قبل می کنند. بعلاوه با این کار آنها می توانند کارهایی را انجام دهند که دیگران از آن بی بهره می مانند. مثلاً خیلی از افراد همینک در حال کسب درآمد از اینترنت و وبلاگ و سایت هستند. پس اگر شما هم می خواهید در این دنیا هم سهمی داشته باشید، به شما پیشنهاد می کنیم که بسته آموزش اینترنت و وبلاگنویسی را تهیه نمایید.

آموزش اینترنت و وبلاگ نویسی

آموزش اینترنت و وبلاگ نویسی

آیا می خواهید بک وبلاگ زیبا و کارا ولی به صورت رایگان داشته باشید؟ آیا می خواهید دارای مکانی در وب باشید که مطالب و مباحث خود را در آنجا با دیگران به اشتراک بگذارید و نظرات آنها را بگیرید؟ اگر جواب شما در هر صورت مثبت است شما می توانید این بسته آموزشی جهت یادگیری اینترنت و وبلاگنویسی را تهیه کرده و طبق آموزش های تصویری و چندرسانه آن پیش روید، تا به یک سطح مهارت خوب برسید و پس از آن تمامی کارهایی که میخواستید انجام دهید را عملیاتی نمایید.

این آموزش به صورت چندرسانه ای می باشد، بدین معنی که شما با ابزارهای نوین سمعی بصری به راحتی اینترنت و وبلاگ نویسی را می آموزید، بدون این که بخواهید زمان زیادی را صرف انجام این کار کنید.

آموزش ها از سطح مقدماتی شروع شده، و کم کم به سطوح بالایی قدم خواهید گذاشت. به طوری که پس از به اتمام رساندن این مجموعه خواهید توانست به سهولت از تمامی امکانات اینترنت و خدمات وبلاگ نویسی استفاده کرده و برای خود یک وبلاگ با تمام امکانات برپا کنید. اگر همینک قصد داشتن مهارت های وب را ترجیح می دهید، به شما پیشنهاد می کنیم که این بسته خوب را از دست ندهید.

این محصول در یک بسته بندی شکیل اصل با پلمپ و هلوگرام و شماره سریال و شماره محصول و قیمت مصرف کننده حک شده روی جعبه عرضه می شود.

قیمت : ۸،۵۰۰ تومان

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *